Güliz Baltali
Güliz Baltali
Güliz Baltali
LATIN DANSLARI EĞITMENI

Afrocubanos DAns OKulunda dansa gozumu actim ve devam ediyorum. Dans daha ilk gunden bir parcam olmustu. Henuz 1.yilinda egitmenlerim bircok tv programlari,medyada boy gostemeye layik gorduler. Cesitli yabanci danscilardan workshop aldiktan sonra, melissa fernandez lady styling workshopuna katildiktan sonra kendimi bu baglamda gelistirdim.Bildiği Danslar : Salsa ,Merengue ,cha cha cha ,Bachata ,bir çok yarişmada birincilik eldeden baltali turkiyede de başarilarin devamini surdurmuştur

Meral Sakariya
Meral Sakariya
Meral Sakariya
TANGO EĞITMENI

Eğitmen İçeriği

Sibel Hoca
Sibel Hoca
Sibel Hoca
POLE DANS EĞITMENI

Eğitimen Bilgileri

Eğitmenlerimiz

Özleyiş
Özleyiş
Özleyiş
Oryantal Eğitmeni

2007-İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Türk Halk Oyunları Bölümü Mezunu.2000-İzmit -Körfez Yarımca Lisesi(Yabancı dil Ağırlıklı lise)

Burcu Gidenoğlu
Burcu Gidenoğlu
Burcu Gidenoğlu
Hip-Hop Eğitmeni

AfroCubanos Dans Okulunda!!! Türkiye΄de birçok sanatçı ile birlikte çalışan ( Sezen Aksu,Ajda Pekkan,Serdar Ortaç,Demet Akalın,Murat Boz, v.b) sayısız başarılı projeye de imzası olan BURCU GİDENOĞLU,Önemli televizyon yarışması benimle dans edermisiniz’in Basarılı yarişmacilarindan..HİP HOP ,STREET DANCE ,FUNK ,POP ,PUPİNG ,LOCKİNG ,NEW STYLE ,BREAKDANCE ,STREET JAZZ ,LATİN DANSLARI ,MODERN DANS kariyerinin yanında Türkiye'ye sayısız dansçı kazandıran GİDENOGLU, AfroCubanos dans okulunda dansçılarıyla beraber hazırladıkları harika hiphop R&b showlarını ve karografilerle..

Melis Öztürk
Melis Öztürk
Melis Öztürk
Modern Dans Eğitmeni

1989 yılında istanbulda dogdum. Üç yasından itibaren on senelik bir artistik cimnastik gecmişim var çeşitli iller arası yarısmalarda derecelerim var. Dört sene Adile Naşit (ANDES) tiyatrosunda tiyatro ve dogaçlama üzerine egitim aldım. Baglarbaşı spor salonunda iki sene antrönörlük yaptıktan sonra dans egitimime on yasında tangoyla basladım iki sene tango yaptıktan sonra İstanbul dans bulusmada Candaş Baş ve Maral Ceranoglu ve Tuğçe Tunadan modern dans teknikleri ve doğaçlama dersleri aldım.Beykent üniversitesi radyo ve televizyon yayıncılıgında okuyorum aynı anda kendi okulumda da modern dans dersleri vermekteyim.