• Burcu Gidenoğlu

  HİP HOP

  AfroCubanos Dans Okulunda!!! Türkiye΄de birçok sanatçı ile birlikte çalışan ( Sezen Aksu,Ajda Pekkan,Serdar Ortaç,Demet Akalın,Murat Boz, v.b) sayısız başarılı projeye de imzası olan BURCU GİDENOĞLU,Önemli televizyon yarışması benimle dans edermisiniz’in Basarılı yarişmacilarindan..HİP HOP ,STREET DANCE ,FUNK ,POP ,PUPİNG ,LOCKİNG ,NEW STYLE ,BREAKDANCE ,STREET JAZZ ,LATİN DANSLARI ,MODERN DANS kariyerinin yanında Türkiye'ye sayısız dansçı kazandıran GİDENOGLU, AfroCubanos dans okulunda dansçılarıyla beraber hazırladıkları harika hiphop R&b showlarını ve koreografilerle..

 • Süleyman Bölek

  HİP HOP

  Süleyman Bölek; Koreograf, Hip-Hop Dans Eğitmeni, Hip-Hop Dansçısı.
  1985 yılında İstanbul'da doğdu. Kültür Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde öğrenim hayatına devam ediyor.
  Türkiye'de profesyonel olarak Hip-Hop R&B Dans Eğitmenliği yapıyor. Özel olarak, Poping, Locking, Electro Boogie, Funk, Disco ve Break Dans dersleri de veriyor. Sahne ve şov koreografileri hazırlıyor.
  2004 Yılında Algida'nın düzenlemiş olduğu "Shakedown with Wade Robson" yarışmasında Türkiye Hip-Hop R&B birincisi oldu ve Londra'da Britney Spears, Janet Jackson, Usher gibi bir çok dünyaca ünlü starın koreografı olan Wade Robson'la çalıştı.
  2007 Yılında Fox Tv'nin düzenlemiş olduğu ''Benimle Dans Eder misin?'' yarışmasında Finalist olarak yarıştı.
  2008'de kurduğu ve koreograflığını yaptığı "Afro-HipHop" grubu, Türkiye Dans Federasyonu'nun düzenlemiş olduğu yarışmada, Marmara Bölgesi'nde Hip-Hop dalında birinci oldu.
  Yarışmaya hazırladığı öğrencileri Türkiye çapında birincilik ve ikincilik dereceleri aldı.
  Kral TV, Fox TV, Kanal D, Rumeli TV gibi birçok kanalda ve organizasyonda gösteriler yaptı. Türkiye'de ilk defa yapılmış olan Street-Dance Karnavalı'nda, grubuyla yaptığı şovda Türkiye'de ilk defa Afro-Pop dalında yaptığı koreografiyle göz doldurdu.
  İnsan bedeni ve psikolojisiyle ile ilgili yaptığı araştırmalar sonucunda, istekli öğrencilere hem eğlenceli bir ders hem de ciddi bir eğitim sunmaya devam ediyor.

Organizasyon ve kurslarımızdan haberdar olmak ister misiniz?

Lütfen adınızı ve cep telefon numaranızı yazın.

DMCA.com Protection Status