Pole Dans kursu hakkında sıkça sorulan sorular

Pole dans direği fiyat bilgisi alabilir miyim?

Dilerseniz, portatif ayarlanabilir orijinal direklerden satın alabilir, dilerseniz tavan ölçünüze göre özel olarak yaptırabilirsiniz. Her ikisi de okulumuzdan temin edilebilmektedir.

Pole dans fiyat bilgisi alabilir miyim?

Pole dans dersi fiyatlarımız, aylık 250TL’dir. 4 ders + 4 pratik saatini kapsamaktadır. Özel ders almak isteyen öğrencilerimiz, okulumuzu arayarak bilgi alabilirler.

Direk dansı nasıl yapılır?

Direk dansı, kendi vücut ağırlığı kullanılarak yapılır. Kol, bacak, karın, sırt ve diğer tüm kaslar uyumlu şekilde çalışır ve şekillenir. Direk dansı yapan bir kişi, kısa süre sonra vücudundaki sıkılaşma ve şekillenmeyi fark edecektir. İşin güzel taraf, çalışmalar sadece kendi vücut ağırlığı ile yapıldığından, erkeksi kaslı bir görüntü yerine, sıkı, güçlü ve esnek bir görüntü oluşur. Bazı pole dancerlar ekstra besinler ve spor takviyeleri ile çok daha kaslı bir görünüme sahip olmaktadırlar, ancak bu görünüme sahip olmadan da akrobatik hareketleri yapabilirsiniz.

Pole dance ne kadar sürede öğrenilir?

En çok merak edilen sorulardan biri de ‘’pole dance ne kadar sürede öğrenilir?’’ sorusudur. Okulumuzu arayarak bilgi almak isteyen pek çok öğrenci bu sorunun cevabını merak etmektedir. O halde iyi haberi hemen verelim. Pole dance, spor yapma engeli olmayan herkes tarafndan yapılabilen bir danstır. Başlangıç, orta ve ileri olmak üzere 4 kurda ilerleyen derslerde, başlangıç seviyesinde temel hareketler öğrenilirken, orta seviyede tırmanma hareketleri ve ileri seviyede ise direk üzerinde akrobatk hareket ve duruşlar üzerine çalışılır. İstkrarlı ve disiplinli bir çalışmayla ileri seviyeye kadar öğrenebilirsiniz. Herhangi bir spor veya dans geçmişinizin olması şart değildir. Pole dance (direk dansı), kendi içinde disiplini olan farklı bir spor ve dans türüdür. Ne kadar sürede öğrenileceği tamamen öğrenciye bağlıdır. Disiplinli ve derslere düzenli devam eden bir öğrenci, 2-4 ay sonra rahatlıkla tırmanma hareketlerine başlayabilir.

Pole dance yaparak zayıflayabilir miyim?

Her derste ortalama 1500 kalori yakılmaktadır. Ders sonrasında, beslenmenize dikkat eder ve kalorisi düşük gıdalar tüketirseniz kısa zamanda kilo vermeye başlayabilirsiniz.

Pole dance yapmak için kilo sınırı var mı

Tabi ki Hayır! İsteyen herkes bu dansı yapabilir.

Pole dance yapmak için dans geçmişi ya da spor geçmişi gerekli mi?

Hayır. Sadece ileri seviyelerde gerekli olabilir.

Organizasyon ve kurslarımızdan haberdar olmak ister misiniz?

Lütfen adınızı ve cep telefon numaranızı yazın.

DMCA.com Protection Status